Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

DLA KOGO TEN WYŚCIG?

Start w Mouflon Tracks daje jedyną w swoim rodzaju okazję na przeżycie kolarskiej przygody w niesamowitej scenerii i to już na samym początku rowerowego sezonu! Przetestujesz swoją „nogę” na długich i wymagających podjazdach, popiszesz się techniką na szalonych, krętych zjazdach, zostaniesz oczarowany i poczujesz też stuprocentowy flow na jednym z wielu singli, które czekają na ciebie na każdym etapie.

EZ3A4431

Nie interesuje cię walka o najwyższe lokaty? Zatrzymaj się na chwilę (np. w Schronisku pod Śnieżnikiem), zamów pierogi z jagodami i podziwiaj zapierające dech w piersi widoki. Uwierz – warto, a nasz limit czasowy jest wystarczająco “wyrozumiały”, by móc pozwolić sobie na taką chwilę zapomnienia.   

_O0C3862

Sudety to świetny region do uprawiania kolarstwa górskiego, a my wyciskamy z niego to, co najlepsze. Szlaki systemu Singletrack Glacensis, którymi m.in. prowadzi Mouflon Tracks od lat uwodzą kolarzy górskich z całego świata, którzy biorą udział w najstarszej polskiej etapówce, nieprzerwanie organizowanej od 2005 roku. Niektórzy z nich pokonują co roku tysiące kilometrów, by po raz kolejny wziąć udział w tej wyjątkowej imprezie. Bardzo chcielibyśmy, by i Polscy bikerzy zaczęli doceniać to, co mają „pod nosem”. Zagraniczne podróże i starty w odległych zakątkach świata na pewno są pociągające, ale czasami warto rozejrzeć się dookoła i zobaczyć, że jakość jest na wyciągnięcie ręki. Tym bardziej, że wiemy (z doświadczenia i z opinii zaprawionych w bojach maratończyków), że Sudety naprawdę biją wielu zachodnich konkurentów na głowę.
 

EZ3A4598

Partner Partner Partner Partner