Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej. Rozumiem

NOWY TERMIN IMPREZY: 20-22 sierpnia 2021

W związku z wprowadzonymi ograniczeniami rządowymi związanymi z zakazem organizacji powszechnych wydarzeń sportowych, zamknięciem hoteli i gastronomii, tym samym brakiem możliwości przeprowadzenia w zakładanym terminie imprezy Mouflon Tracks zmuszeni jesteśmy do przesunięcia daty sudeckiej etapówki na 20-22 sierpnia 2021. Po ubiegłorocznych doświadczeniach, z pokorą podeszliśmy do kolejnego sezonu, wierząc, iż będziemy mogli wrócić do "jako takiej normalności". Aktualnie jesteśmy przygotowani do organizacji imprezy w odpowiednim reżimie z zachowaniem wszelkich zasad sanitarnych. Mamy jednak świadomość, iż sytuacja epidemiczna jest trudna i nie próbujemy w żaden sposób zaprzeczać rzeczywistości, realiom ostatnich dni, tygodni czy miesięcy. Każdy z nas widzi świat i jest w stanie ocenić obecną sytuację. Decydenci uniemożliwiają przeprowadzanie imprez dla amatorów, pasjonatów aktywności na świeżym powietrzu. Nie chcemy na siłę robić z Was „profesjonalistów”, sugerować zakup licencji zawodniczych, tak by obejść dość niefortunne zapisy rozporządzeń i "tylnymi drzwiami" ruszyć z imprezą. Zbyt wiele spraw i sytuacji jest ponad nami.

Liczymy się z faktem, iż nowa data imprezy może nie wszystkim pasować. Jeśli komuś z Was nie uda się wystartować w nowym terminie proponujemy (ostateczna decyzja musi zapaść do 31.05.2021):
- bezkosztowe przeniesienie opłaty startowej na nowy termin 20-22.08.2021
- bezkosztowe przeniesienie opłaty startowej na inną osobę, której będzie pasował termin 20-22.08.2021
- przeniesienie opłaty startowej na kolejną odsłonę zawodów - maj 2022
- przeniesienie opłaty startowej na inne nasze imprezy, tj. Sudety MTB Challenge lub Beskidy MTB Trophy
- zwrot opłaty startowej


Zależy nam na kontynuacji Mouflona. Wierzymy, iż w dobrym zdrowiu i odpowiedniej kondycji spotkamy się z Wami na trasach imprez MTB.

Organizator
Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner Partner